המסע לפולין - שכבת יב'

בנות שכבת יב' יצאו למסע מרגש, עוצמתי ומטלטל בפולין בעקבות זיכרון אירועי השואה וחיזוק הזהות הציונית. הבנות ביקרו באתרים חשובים, התרגשו, שרו ולמרות החוויות המטלטלות שמרו על אנרגיות גבוהות.

 לצפייה בביקור בקברו של הרב אלימלך מליז'נסק לחצו כאן

לצפייה בבנות המשלחת שומרות על מורל גבוה,  לחצו כאן

השבוע חזרו תלמידות השמינית מהמסע בפולין. ישר ממחנה אושויץ, בית הקברות היהודי הגדול בעולם לירושלים עיר הקודש, לרחבת הכותל שלמרגלות הר המוריה. כאן הקראנו את הצווי שנאמר לאברהם אבינו ע"ה:" אל תשלח ידך אל הנער.." ואת ברכת השם;" כי ברך אברכך..והרבה ארבה את זרעך..והתברכו בזרעך..".

ברכות ותודות לצוות המסע המדהים. לרב מוטי, למחנכות חגית רדמן, לאפרת עמר, למיכל צוף ולמדריכה שיראל. למנהלת התיכון נחום סיגל, למחנכות השמינית שבאו לכותל: דבורה כץ, אודיה מזעקי ואחינועם בשן. לתלמידותינו המדהימות ולמשפחותיהן שבאו לקבל את פניהן. וכמובן למי שאמר והיה העולם.
כשם שבשעבוד מצרים נוצר עם ישראל, כך משואת אירופה נולדה מדינת ישראל, בה חיים כיום למעלה משישה מליון יהודים מאושרים. יש לנו את הזכות היום לבחור הנהגה למדינת ישראל . נהיה שותפים ונבחר בטוב..נבחר מנהיגים שיחזקו את עם ישראל בארץ ישראל ואת תורת ישראל..באמונה ובאהבה בשמחה ובטוב לבב.